MOSTOSTAL - Zabrze

Biuro Projektów i Realizacji S.A.

 41 - 800 Zabrze 

tel. +48 (32) 776 13 00

fax +48 (32) 271 28 14

   e-mail: biuro@mostostalzabrze.pl 

strona główna ] O firmie ] Oferta ] Realizacje ] [ Aktualnosci ] Kontakt ]Budowa domów jednorodzinnych ]


 do góry

 

POMIESZCZENIA DO WYNAJĘCIA

Budynek ten będący siedzibą Spółki jest jednym z bardziej reprezentacyjnych obiektów miasta Zabrze, zlokalizowanym w ścisłym centrum miasta, przy głównej ulicy - Wolności, pod numerem 262. 

Część budynku przeznaczona jest na wynajem

Znalazły w nim siedzibę m.in. Bank BPH S.A. w Krakowie Oddział Zabrze, kancelarie komornicze, prawnicze, agencje ubezpieczeniowe, turystyczne i ochrony. 

Spółka oferuje dogodne warunki najmu.   

Konstrukcja budynku, to szkielet stalowy, ściany zewnętrzne z cegły klinkierowej, ściany wewnętrzne to lekkie ścianki działowe, których lokalizacja może ulegać dowolnej zmianie. 

Wyposażenie techniczne: budynek wyposażony jest w nowoczesną centralę telefoniczną, linie telefoniczne cyfrowe oraz stałe łącze internetowe. 

Obiekt jest dozorowany i chroniony całodobowo.

Powierzchnia użytkowa: 3.583 m2, na którą składają się: piwnice użytkowe, parter i 4 piętra w skrzydle zachodnim i 5 pięter w skrzydle południowym. Część piwnic i parter wynajęte są dla siedziby Banku.

ZAPRASZAMY DO WYNAJĘCIA POMIESZCZEŃ BIUROWYCH I USŁUGOWYCH. 
(wolna powierzchnia w części przyziemia około 300 m2).   

Koszty najmu:  Cena wynajmu 1 m2 już od 20,00 zł netto (zależna od lokalizacji i standardu pokoi).W cenie zawarte są media: centralne ogrzewanie, woda zimna i ciepła, odprowadzenie ścieków, wywóz śmieci, energia elektryczna (na cele biurowe).   

Dodatkowych informacji udzieli Kierownik Działu Administracji Henryk Wieczorek 

(tel. 32 7761 314   lub sekretariat 32 7761 337).