MOSTOSTAL ZABRZE Biuro Projektów i Realizacji S.A.
Budowa domów jednorodzinnych w Zabrzu ul. Zonna.

Segment typu A1 Segment typu A2 Segment typu A3 Segment typu A4 Segment typu B1 Segment typu B2 Segment typu B3 Segment typu B4 Wizualizacja Opis Mapa sytuacyjna

Biuro Projektów i Realizacji Mostostal Zabrze S.A. ma zaszczyt zaoferować Państwu domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej przy ul. Zonna w Zabrzu. Będzie to nowe osiedle domków jednorodzinnych i szeregowych zlokalizowane w centrum Zabrza, blisko centrów handlowych, a jednocześnie blisko terenów rekreacyjnych i skrzyżowania autostrady A1 z DK88.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży. 

UWAGA!! Pozostał tylko jeden dom A4 !!

Obiekty są realizowane w technologii tradycyjnej: żelbetowe ławy fundamentowe, ściany fundamentowe z bloczków betonowych, ściany nośne wykonane z pustaków ceramicznych POROTHERTM P+W grubości 30cm, docieplone 12cm warstwą styropianu, pokryte tynkiem akrylowym, ściany rozgraniczające poszczególne segmenty wykonane zostały z bloczków silikatowych Silka A+ gwarantujące doskonałe parametry izolacyjności akustycznej i pożarowej, stropy gęstożebrowe, drewniana konstrukcja dachu zabezpieczona przeciwpożarowo, pokryta dachówką ceramiczną w kolorze grafitowym, tynki wewnętrzne maszynowe firmy Kreisell, stropodach docieplony wełną mineralną gr. 20 cm, ściany i sufity pomalowane na kolor biały, podłogi ocieplone z wylewką betonową zgodnie z projektem, ogrzewanie kotłem gazowym z zasobnikiem C.W. firmy VIESSMANN - ciepła woda użytkowa z obiegiem cyrkulacyjnym, dodatkowo możliwość podłączenia kominka grzewczego na drewno, domy wyposażone w instalacje wodno-kanalizacyjną, instalację elektryczną z osprzętem, instalację domofonową, telefoniczną, gazową, centralnego ogrzewania (wraz z grzejnikami stalowymi płytowymi, w łazience drabinka stalowa, grzejniki wyposażone w głowice termostatczne), odgromową oraz alarmową i TV, stolarka okienno-drzwiowa na profilu Brugman w obustronnym kolorze złoty dąb, parapety zewnętrzne, w oknach parteru i w drzwiach tarasowych zainstalowane rolety aluminiowe w kolorze dopasowanym do okien, rolety drzwi tarasowych sterowane silnikiem elektrycznym, drzwi wejściowe oraz brama garażowa uchylna segmentowa z atestem, elewacja w części wykończona płytkami klinkierowymi (zgodnie z projektem), schody zewnętrzne i tarasy wykończone gresem mrozoodpornym, balkony z drewnianymi balustradami, działka ogrodzona, od strony ulicy ogrodzenie drewniano-stalowe, pozostałe z paneli stalowych z cokołem betonowym, podjazd do garażu utwardzony i wykończony kostką betonową.

Domy te posiadają bardzo dobre parametry energooszczędne.

Cena metra kwadratowego powierzchni użytkowej od 3050zł/m2 brutto (obejmuje podatek VAT), kupujący jest zwolniony również z podatku PCC. Termin oddania obiektów do użytku: listopad 2012r. Budynki wykończone, posiadające pozwolenie na użytkowanie.

Szczegóły pod numerem telefonu (32)77-61-337 (od 8:00 do 15:00) oraz adresem e-mail: biuro@mostostalzabrze.pl

MOSTOSTAL Zabrze B.P i R.
J.Klimas, R.Sputowski 12.01.2012r.


Valid XHTML 1.0 Strict Poprawny CSS!